MMeie Väärtused

 • MUISTO SEEPIDE TOOTED ON ERILISED SEETÕTTU, ET NEED ON VALMISTATUD TRADITSIOONILISTEL MEETODITEL
  Enamik seebi ja kosmeetika tootjad valmistavad tooted keemilistest ja mitte loodussõbralikest toorainetest. Me mõtleme teisiti, seetõttu valmistame kõik oma tooted looduslikest koostisosadest, käsitsi sajandite vanustel traditsioonilistel põhinevatel Eesti seebivalmistamise meetoditel. Kõike seda vaid ühel põhjusel - nii loome kõige paremaid ja looduslikumaid seepe, millega oled tõeliselt rahul.. Kõike seda vaid ühel põhjusel– nii loome kõige paremaid ja looduslikumaid seepe, millega oled tõeliselt rahul.

 • MUISTO SEEPIDE TOOTETSÜKKEL ON ELUAEGNE JA ME OLEME UHKED, ET HOOLIME LOODUSEST     
  Meile on oluline, et meie mõtteviis ja tegevused avaldaksid minimaalseimat mõju keskkonnale, kus elame. Seepärast loome tooteid, mida saaks tarbida pikka aega. Muisto seepide toodete kasutamine on nii meeldiv kogemus, et selle kasutamisest kergekäeliselt loobuda ei tahaks. Selleks, et meie seebid on võimelised mitte ainult suurepäraselt nahka puhastama vaid seda ka niisutama peavad need põhinema nii tugeval retseptil kui ka meisterlikul teostusel. Kasutame vaid looduslike kõrge kvaliteediga tooraineid. Selle tõestusena saame tugineda oma üle 25 aastasele suurele püsiklientuurile.

 • IGA TAGASISIDE TEEB MUISTO SEEPIDE TOOTE PAREMAKS
  Meie toodetel on alati oma sünnilugu ja läbimõeldud põhjus, miks on ta just täpselt selline nagu on. See saab alguse klientide mõtteid ja tagasisidet kuulates, mis seejärel formuleerub meie meistrite inspiratsiooni abil ning jõuab meie tootevalikusse alles peale põhjalikku arendust ja läbiproovimist. Nii et omamoodi annab iga inimene, kes meie tooteid ostab, oma panuse Muisto seepide uue toote sündimisse.

 • ROHKEM KUI SEEP
  Esimese ja ainsa Eesti Rahvakunsti Ja Käsitöö liidu poolt tunnustatud käsitööseepide tootjana Eestis ei põhine meie tooted vaid pikkadel traditsioonidel, aga ka kümnendite pikkusel kogemusel ja usul, et meie nii firma kui ka perena oleme aidanud pisut kaasa sellele, et Sina ja Sinu pere saaks lihtsamalt täita oma kodu kvaliteetsete ja looduslike toodete ning hinnaliste hetkedega.

 • AJALUGU NÄITAB, ET MEIE VÄÄRTUSED ON ÕIGETEL ALUSTEL
  Muisto seebid on varustanud oma kliente tõeliselt kvaliteetsete ja looduslike toodetega juba üle 25 aasta. See on andnud meile kogemuse, mis lubab uskuda, et mõistame oma klienti ja oskame talle soovitada just tema elustiili ja vajadustega sobivat seepi. Tunneme oma seepide iseloomu kõige paremini ja tahame luua koos just Sulle õige seebi.

 • SINU ENESEHOOLDUSE KROON TUUAKSE SULLE MUGAVALT KÄTTE
  Kõik meie perekonnaliikmed on Muisto seepide toodete fännid ja me soovime et ka kõik meie kliendid oma Muisto seepide toodetega rahul oleksid. Seepärast on kõik meie meistrid seebivalmistamis teadmistega inimesed, kes on huvitatud Sulle sobivaima lahenduse välja mõtlemisest. Meie transport toob Sulle ostu just Teile kõige mugavamal viisil kohale. 

 • ME HOOLIME LOODUSEST
  Peale kvaliteedi, traditsioonide ja naturaalsuse peame oluliseks ka materjalide säästvat kasutust - seetõttu kasutame vaid kõige loodussõbralikumaid tootmismeetodeid ja koostisaineid. Luues uusi tooteid ja vanu edasi arendades on meil võimalik kõik koos säästa keskkonda, milles elame. Kuna kasutame igast toorainest maksimumi ei pea sa muretsema, et Sinu mugavuse arvelt kannatab keskkond. 

 • ME USUME, ET LIHTSAD JA SÕBRALIKUD SUHTED ON KAUA KESTMISE TINGIMUS
  Muisto seebid on perefirma. Pere ringis otsustamine tähendab üksteisega arvestamist, et koos kaua kesta. Seetõttu on meie otsuste aluseks kestliku arengu põhimõte, mille kohaselt tootmis- ja äritegevuses tuleb arvestada looduskeskkonna ja teiste inimeste vajadustega. Hindame väikeettevõtte eelised, mis annavad meile paindlikkuse, personaalsuse ning kiire reageerimise.